1
/
of
6
FR SPORT
Godspeed Kia Stinger 2018-2023 Front Sway Bar Adjustable Links, OE Replacement
Godspeed Kia Stinger 2018-2023 Front Sway Bar Adjustable Links, OE Replacement
Regular price
$70.00 USD
Regular price
$70.00 USD
Sale price
$70.00 USD
Quantity
Couldn't load pickup availability
270 mm-330 mm (10-5/8 to 13 in.) / 10 mm Bolt w/ 12 mm Spacer Washer
| Special Notes | Can be used as universal end links if measurement matches specs that user needs. |
|---|---|
| Center Rod Length | 220 mm (8.66 in.) |
| Overall Length(Shortest-Longest) | 270 mm-330 mm (10-5/8 to 13 in.) |
| Ball Joint Stud Size | No |
| Configuration Type | Horizontal |
| Link Type | Ball Joint |
| Adjustment Allow | Yes, On/Off The Car |
280mm-310mm / 10mm Bolt w/ 12mm Spacer Washer
| Special Notes | Can be used as universal end links if measurement matches specs that user needs. |
|---|---|
| Center Rod Length | 230 mm (9.06 in.) |
| Overall Length(Shortest-Longest) | 280-310 MM |
| Ball Joint Stud Size | No |
| Configuration Type | Horizontal |
| Link Type | Ball Joint |
| Adjustment Allow | Yes, On/Off The Car |
Share
